Bu alan Maçkalı Şehit Eren Bülbül adına süresiz olarak kapatılmıştır.
Haber Detayı
10 Mart 2021 - Çarşamba 12:50 Bu haber 1978 kez okundu
 
Gurbetteki STK' lardan Ortak Bildiri
Uzungöl' deki Toplantı İçin Gurbetteki STK' lardan, Kuruluşlardan ve Uzungöl Sevdalıları'ndan Ortak Bildiri
UZUNGÖL Haberi
Gurbetteki STK' lardan Ortak Bildiri

  Değerli hemşehrilerimiz;
Uzungöl’de gerçekleştirmekte olduğunuz Uzungöl’ün sözde imar planı, 18. madde eziyeti ve Uzungöl ile Uzungöl halkının mutlu geleceği konulu toplantının hayırlara vesile olmasını diliyoruz.

Gerçekten çok faydalı ve yerinde olduğuna inandığımız bu tür birlikteliklerin hayırlı neticelere vesile olmasını temenni ediyoruz.

Uzungöl dışında yaşayan hemşehrileriniz ve Uzungöl tabanlı Sivil Kuruluş temsilcileri olarak sizlerle bir arada bu toplantıyı gerçekleştirmeyi çok arzu etmemize rağmen, salgın sürecinin olumsuz koşulları buna maalesef mani olmaktadır.

Uzungöl’ün ve orada hayatını sürdüren değerli insanlarımızın yaşadığı, büyük çoğunluğu idarecilerin basiretsizliğinden kaynaklanan çok sayıdaki sorunlarının giderilmesi noktasında sizlerin ortak kararı ile atılacak her adımın, her faaliyetin destekçisi olduğumuzu; bundan sonra da gücümüz nispetinde destekçisi olmaya devam edeceğimizi ve ihtiyaç duyulması halinde tüm varlığımızla yanınızda olduğumuzu; derdinizle dertlentiğimizi, sıkıntılarınızın bizlerin asıl sıkıntısı olduğunun bilinmesini isteriz.

Hangi düzeyde olursa olsun bütün kurum yahut şahıslarla yapacağınız görüşme, müzakere, hak arayışı veya hukuki yollara başvuru noktasında, şahsımız ve temsilcisi olduğumuz dernek ve kuruluşlar adına da söz hakkınız bulunduğunu ifade etmek isteriz.

Diyaloğa, empatiye, karşılıklı saygıya ve iyi niyete dayanmayan bu tür ceberut uygulamaların her zaman karşısında olduğumuzun bilinmesi dileğiyle bu anlamlı toplantıya katılan siz değerli hemşehrilerimizi kucaklıyor ve saygıyla selamlıyoruz.

Uzungöl Haber | Uzungöl Gündem : Abdullah Özen - Hakan Sezgin

Almanya Uzungöl Yardımlaşma ve Kültür Derneği Yönetim Kurulu Başkanı : Yaşar Eroğlu

Bursa Uzungöl ve Çevre Köyleri Kültür ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Yazıcı

İstanbul Mecidiyeköy Uzungöl Çevre Turizm Kültür Yardımlaşma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Sait Albayrak İstanbul

Kaynarca Uzungöllüler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Fuat Aygün

Ve Uzungöllü Hemşehrilerimiz Mustafa Yazıcı, Muzaffer Karatay, Fehmi Aygün, Hamit Tahan,

Kaynak: Editör: Uzungöl Haber
Etiketler: Gurbetteki, STK', lardan, Ortak, Bildiri,
Yorumlar
Diğer Haberler
Haber Yazılımı